ACT26MJ24AE
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MJ24AE
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MJ24AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MJ24AE
Številka dela ACT26MJ24AE Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2282 pcs Podatkovni list ACT26MJ24AE.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MJ24AE000000 Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)