ACT26MJ24BC
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MJ24BC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MJ24BC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MJ24BC
Številka dela ACT26MJ24BC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2339 pcs Podatkovni list ACT26MJ24BC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MJ24BC000000 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12 (12), 16 (12)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT26MJ24AE [V001]
ACT26MJ24AE [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 1187 pcs
Prenesi: ACT26MJ24AE [V001].pdf
RFQ
ACT26MJ24BB
ACT26MJ24BB
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Na zalogi: 2279 pcs
Prenesi: ACT26MJ24BB.pdf
RFQ
ACT26MJ24BC [V001]
ACT26MJ24BC [V001]