ACT26MJ24BB
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MJ24BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MJ24BB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MJ24BB
Številka dela ACT26MJ24BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2279 pcs Podatkovni list ACT26MJ24BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MJ24BB000000 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12 (12), 16 (12)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT26MJ24BD
ACT26MJ24BD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE