AFD56-16-26SW-6117-LC
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-16-26SW-6117-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD56-16-26SW-6117-LC.pdf2.AFD56-16-26SW-6117-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-16-26SW-6117-LC
Številka dela AFD56-16-26SW-6117-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3117 pcs Podatkovni list 1.AFD56-16-26SW-6117-LC.pdf2.AFD56-16-26SW-6117-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD56-16-26SW-6117-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 26
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)