AFD56-16-26SW-6141
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-16-26SW-6141
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD56-16-26SW-6141.pdf2.AFD56-16-26SW-6141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-16-26SW-6141
Številka dela AFD56-16-26SW-6141 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3279 pcs Podatkovni list 1.AFD56-16-26SW-6141.pdf2.AFD56-16-26SW-6141.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD56-16-26SW-6141 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-16-26SY-6117-LC
AFD56-16-26SY-6117-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 3400 pcs
Prenesi: AFD56-16-26SY-6117-LC.pdf
RFQ
AFD56-16-26SY
AFD56-16-26SY
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4184 pcs
Prenesi: AFD56-16-26SY.pdf
RFQ
AFD56-16-26SW
AFD56-16-26SW