AFD56-16-26SW-6139
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-16-26SW-6139
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD56-16-26SW-6139.pdf2.AFD56-16-26SW-6139.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-16-26SW-6139
Številka dela AFD56-16-26SW-6139 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3139 pcs Podatkovni list 1.AFD56-16-26SW-6139.pdf2.AFD56-16-26SW-6139.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD56-16-26SW-6139 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 26
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-16-26SW-6140
AFD56-16-26SW-6140
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 3019 pcs
Prenesi: AFD56-16-26SW-6140.pdf
RFQ
AFD56-16-26SW
AFD56-16-26SW
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP