AFD56-16-26SY
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-16-26SY
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD56-16-26SY.pdf2.AFD56-16-26SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-16-26SY
Številka dela AFD56-16-26SY Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4184 pcs Podatkovni list 1.AFD56-16-26SY.pdf2.AFD56-16-26SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD56-16-26SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-16-26SY-6140
AFD56-16-26SY-6140
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 3571 pcs
Prenesi: AFD56-16-26SY-6140.pdf
RFQ
AFD56-16-26SY-6141
AFD56-16-26SY-6141
Na zalogi: 3610 pcs
Prenesi: AFD56-16-26SY-6141.pdf
RFQ
AFD56-16-26SY-6117-LC
AFD56-16-26SY-6117-LC