D38999/26FG39AC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39AC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FG39AC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39AC
Številka dela D38999/26FG39AC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1531 pcs Podatkovni list D38999/26FG39AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/26FG39AC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.640" (41.66mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26FG39AE
D38999/26FG39AE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 2492 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FG39AD
D38999/26FG39AD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 5109 pcs
Prenesi: D38999/26FG39AD.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26FG39AE.pdf
D38999/26FG39AC
D38999/26FG39AC
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Prenesi: D38999/26FG39AD.pdf
D38999/26FG39AA
D38999/26FG39AA
Prenesi: D38999/26FG39AA.pdf
Prenesi: D38999/26FG39AA.pdf
D38999/26FG39AB
D38999/26FG39AB
Prenesi: D38999/26FG39AB.pdf
D38999/26FG39AC
D38999/26FG39AC
Prenesi: D38999/26FG39AC.pdf
Prenesi: D38999/26FG39AB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika