D38999/26FG39AE
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39AE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FG39AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39AE
Številka dela D38999/26FG39AE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5713 pcs Podatkovni list D38999/26FG39AE.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26FG39AE
D3899926FG39AE
Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (2), 20 (37) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FG39AD
D38999/26FG39AD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE