D38999/26FG39AD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Podatkovni listi: D38999/26FG39AD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39AD
Številka dela D38999/26FG39AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1768 pcs Podatkovni list D38999/26FG39AD.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj G Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/26FG39AD
D3899926FG39AD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/26FG39AD Velik premer dobavljen 21-39
Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating 1.642" (41.71mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material D
Vrsta priključka Plug Housing Material telesa -
Podobni izdelki
D38999/26FG39AC
D38999/26FG39AC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 1531 pcs
Prenesi: D38999/26FG39AC.pdf
RFQ
D38999/26FG39AD
D38999/26FG39AD