D38999/26FG39BC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39BC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FG39BC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39BC
Številka dela D38999/26FG39BC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1705 pcs Podatkovni list D38999/26FG39BC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/26FG39BC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.640" (41.66mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FG39BD
D38999/26FG39BD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1749 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FG39BA
D38999/26FG39BA
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 2550 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Prenesi: D38999/26FG39BA.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT