D38999/26FG39BA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FG39BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39BA
Številka dela D38999/26FG39BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6032 pcs Podatkovni list D38999/26FG39BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26FG39BA
D3899926FG39BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (2), 20 (37) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FG39AN
D38999/26FG39AN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1983 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FG39BC
D38999/26FG39BC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: D38999/26FG39BC.pdf
RFQ
D38999/26FG39BA
D38999/26FG39BA
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Prenesi: D38999/26FG39BA.pdf
D38999/26FG39AE
D38999/26FG39AE
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
D38999/26FG39BB
D38999/26FG39BB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations