D38999/26FG39BB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39BB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FG39BB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39BB
Številka dela D38999/26FG39BB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5831 pcs Podatkovni list D38999/26FG39BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26FG39BB
D3899926FG39BB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp