DT15-12PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
DT15-12PB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT15-12PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka DT RECP ASM
Podatkovni listi: DT15-12PB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT15-12PB
Številka dela DT15-12PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis DT RECP ASM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15163 pcs Podatkovni list DT15-12PB.pdf
Voltage Rating 250VDC Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DT Pitch - parjenje 0.175" (4.44mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 1734-1028 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Višina izolacije 1.185" (30.10mm) Barva izolacije Black
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Panel Mount, Through Hole 12 position 0.175" (4.44mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.122" (3.10mm)