DT15-12PD
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
DT15-12PD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT15-12PD
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka DT RECP ASM
Podatkovni listi: DT15-12PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DT15-12PD
Številka dela DT15-12PD Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis DT RECP ASM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14006 pcs Podatkovni list DT15-12PD.pdf
Voltage Rating 250VDC Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DT Pitch - parjenje 0.175" (4.44mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 1734-1029 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Višina izolacije 1.185" (30.10mm)
Barva izolacije Brown Lastnosti Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Panel Mount, Through Hole 12 position 0.175" (4.44mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.122" (3.10mm) Dolžina kontakta - parjenje -