DT15-12PC-B016
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
DT15-12PC-B016 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT15-12PC-B016
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka DT RECP ASM
Podatkovni listi: DT15-12PC-B016.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DT15-12PC-B016
Številka dela DT15-12PC-B016 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis DT RECP ASM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14580 pcs Podatkovni list DT15-12PC-B016.pdf
Voltage Rating 250VDC Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DT Razmik med vrsticami - parjenje 0.360" (9.14mm)
Pitch - parjenje 0.175" (4.44mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 1734-1643
DT15-12PC-B016-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Plastic
Višina izolacije 1.371" (34.82mm) Barva izolacije Green
Ingress Protection IP68/IP6K9K Lastnosti Mounting Flange
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Panel Mount, Through Hole 12 position 0.175" (4.44mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material -
Dolžina stika - post 0.122" (3.10mm) Dolžina kontakta - parjenje -