KUMP-14D18-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUMP-14D18-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUMP-14D18-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 12V
Podatkovni listi: KUMP-14D18-12.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUMP-14D18-12
Številka dela KUMP-14D18-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6689 pcs Podatkovni list KUMP-14D18-12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija KUMP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393116-0
KUMP-14D18-12-ND
KUMP14D1812
PB1774
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 120 Ohms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 100mA