KUMP-14D58-36
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUMP-14D58-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUMP-14D58-36
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 36V
Podatkovni listi: KUMP-14D58-36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUMP-14D58-36
Številka dela KUMP-14D58-36 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5396 pcs Podatkovni list KUMP-14D58-36.pdf
Vklopite napetost (maks.) 27 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija KUMP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393116-4 delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 36VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 36VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.08 kOhms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 33.3mA