KUMP-14D38-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUMP-14D38-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUMP-14D38-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V
Podatkovni listi: KUMP-14D38-24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUMP-14D38-24
Številka dela KUMP-14D38-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3542 pcs Podatkovni list KUMP-14D38-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija KUMP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 6-1393119-9
KUMP-14D38-24-ND
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Incandescent Indicator
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 15A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 472 Ohms Moč tuljave 1.25 W
Tok tekočine 51.0mA