KUP-11AA5-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-11AA5-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-11AA5-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Podatkovni listi: KUP-11AA5-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-11AA5-24
Številka dela KUP-11AA5-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6033 pcs Podatkovni list KUP-11AA5-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 20.4 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393117-0
KUP-11AA5-24-ND
PB2274
delovna temperatura -45°C ~ 55°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 85 Ohms
Moč tuljave 2 VA Tok tekočine 84.0mA