KUP-11AT5-120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-11AT5-120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-11AT5-120
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Podatkovni listi: KUP-11AT5-120.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-11AT5-120
Številka dela KUP-11AT5-120 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6375 pcs Podatkovni list KUP-11AT5-120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 102 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393117-4
KUP-11AT5-120-ND
KUP11AT5120
PB1776
delovna temperatura -45°C ~ 55°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.25 kOhms
Moč tuljave 2.1 VA Tok tekočine 17.5mA