KUP-11AT5-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-11AT5-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-11AT5-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Podatkovni listi: KUP-11AT5-240.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-11AT5-240
Številka dela KUP-11AT5-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5655 pcs Podatkovni list KUP-11AT5-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 204 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393117-6
KUP-11AT5-240-ND
PB2275
delovna temperatura -45°C ~ 55°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 9.11 kOhms
Moč tuljave 2.1 VA Tok tekočine 8.8mA