KUP-11D15-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-11D15-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-11D15-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Podatkovni listi: KUP-11D15-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-11D15-24
Številka dela KUP-11D15-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 7495 pcs Podatkovni list KUP-11D15-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 4-1393117-5
KUP-11D15-24BULK
KUP11D1524
PB154
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 472 Ohms
Moč tuljave 1.25 W Tok tekočine 51.0mA