KUP-14D15-110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D15-110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D15-110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Podatkovni listi: KUP-14D15-110.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D15-110
Številka dela KUP-14D15-110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6439 pcs Podatkovni list KUP-14D15-110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393118-2
KUP14D15110
PB613
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 110VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 10 kOhms
Moč tuljave 1.25 W Tok tekočine 11.0mA