KUP-14D15-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D15-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D15-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Podatkovni listi: KUP-14D15-24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D15-24
Številka dela KUP-14D15-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6351 pcs Podatkovni list KUP-14D15-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393118-4
KUP-14D15-24BULK
KUP14D1524
PB160
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 472 Ohms Moč tuljave 1.25 W
Tok tekočine 51.0mA