KUP-14D15-48
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D15-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D15-48
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Podatkovni listi: KUP-14D15-48.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D15-48
Številka dela KUP-14D15-48 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6125 pcs Podatkovni list KUP-14D15-48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393118-7
KUP14D1548
PB855
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.8 kOhms Moč tuljave 1.3 W
Tok tekočine 26.7mA