MS3475W22-41AX
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-41AX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: 1.MS3475W22-41AX.pdf2.MS3475W22-41AX.pdf3.MS3475W22-41AX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-41AX
Številka dela MS3475W22-41AX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3475W22-41AX Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (14), 20 (27)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W22-41BW
MS3475W22-41BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 3173 pcs
Prenesi: MS3475W22-41BW.pdf
RFQ
MS3475W22-41A
MS3475W22-41A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1383 pcs
Prenesi: MS3475W22-41A.pdf
RFQ
MS3475W22-41AY
MS3475W22-41AY
Prenesi: MS3475W22-41AY.pdf