MS3475W22-41AY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-41AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-41AY.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-41AY
Številka dela MS3475W22-41AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1591 pcs Podatkovni list MS3475W22-41AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-41AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (14), 20 (27)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W22-41BW
MS3475W22-41BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 3173 pcs
Prenesi: MS3475W22-41BW.pdf
RFQ
MS3475W22-41A
MS3475W22-41A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1383 pcs
Prenesi: MS3475W22-41A.pdf
RFQ
MS3475W22-41AX
MS3475W22-41AX
Prenesi: MS3475W22-41AX.pdf
MS3475W22-41B
MS3475W22-41B
Prenesi: MS3475W22-41B.pdf
Prenesi: MS3475W22-41B.pdf
MS3475W22-41AY
MS3475W22-41AY