MS3475W22-41BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-41BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-41BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-41BW
Številka dela MS3475W22-41BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1349 pcs Podatkovni list MS3475W22-41BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-41BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (14), 20 (27)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W22-41BY
MS3475W22-41BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2735 pcs
Prenesi: MS3475W22-41BY.pdf
RFQ
MS3475W22-41BX
MS3475W22-41BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1670 pcs
Prenesi: MS3475W22-41BX.pdf
RFQ
Prenesi: MS3475W22-41BY.pdf
MS3475W22-41B
MS3475W22-41B
Prenesi: MS3475W22-41B.pdf
MS3475W22-41P
MS3475W22-41P
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP