PRD-11AY1-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AY1-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AY1-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 240V
Podatkovni listi: PRD-11AY1-240.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AY1-240
Številka dela PRD-11AY1-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1537 pcs Podatkovni list PRD-11AY1-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 204 VAC Izklop napetosti (min) 24 VAC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 240VAC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393127-3 delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 25A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.2 kOhms
Moč tuljave 9.8 VA Tok tekočine 43.0mA