PRD-11DG0-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11DG0-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11DG0-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Podatkovni listi: PRD-11DG0-12.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11DG0-12
Številka dela PRD-11DG0-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 2583 pcs Podatkovni list PRD-11DG0-12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 240VAC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393127-5
PB1990
PRD-11DG0-12-ND
PRD11DG012
delovna temperatura -55°C ~ 80°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 71 Ohms
Moč tuljave 2 W Tok tekočine 169mA