PRD-11AY0-480
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AY0-480 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AY0-480
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 480V
Podatkovni listi: PRD-11AY0-480.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AY0-480
Številka dela PRD-11AY0-480 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 480V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1858 pcs Podatkovni list PRD-11AY0-480.pdf
Vklopite napetost (maks.) 408 VAC Izklop napetosti (min) 48 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 240VAC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393127-1
3-1393127-1-ND
PB1342
PRD-11AY0-480-ND
delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 480VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 25A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 480VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 4.5 kOhms Moč tuljave 9.8 VA
Tok tekočine 22.0mA