SBP080150WE10
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SBP080150WE10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBP080150WE10
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SBP080150WE10
Podatkovni listi: 1.SBP080150WE10.pdf2.SBP080150WE10.pdf3.SBP080150WE10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBP080150WE10
Številka dela SBP080150WE10 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SBP080150WE10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija SBP Pakiranje 10000 per Roll
Druga imena CN2896-000 delovna temperatura -51°C ~ 93°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Vinyl Film
Vrsta nalepke Self Laminating Velikost oznake 0.80" x 1.50" (20.3mm x 38.1mm)