SBP100075WE5
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBP100075WE5
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SBP100075WE5
Podatkovni listi: 1.SBP100075WE5.pdf2.SBP100075WE5.pdf3.SBP100075WE5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBP100075WE5
Številka dela SBP100075WE5 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SBP100075WE5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 542615 pcs Podatkovni list 1.SBP100075WE5.pdf2.SBP100075WE5.pdf3.SBP100075WE5.pdf
Serija SBP Pakiranje 5000 per Roll
Druga imena CN9919-000 delovna temperatura -51°C ~ 93°C
Material Vinyl Film Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta nalepke Self Laminating
Velikost oznake 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki T208, T212M, T308S, T312S, TE3012M, TE3112M and TE3124M Thermal Transfer Printers
natančen opis White Self Laminating Label 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm) Barva White