SBP100143WE5
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SBP100143WE5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBP100143WE5
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SELF LAMINATING CABLE MARKER
Podatkovni listi: 1.SBP100143WE5.pdf2.SBP100143WE5.pdf3.SBP100143WE5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBP100143WE5
Številka dela SBP100143WE5 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SELF LAMINATING CABLE MARKER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1026113 pcs Podatkovni list 1.SBP100143WE5.pdf2.SBP100143WE5.pdf3.SBP100143WE5.pdf
Serija SBP Pakiranje 5000 per Roll
Druga imena CM9614-000
CM9614-000-ND
CM9614000
Q5422256
delovna temperatura -51°C ~ 93°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Vinyl Film
Vrsta nalepke Self Laminating Velikost oznake 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)