T90S1D42-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T90S1D42-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T90S1D42-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Podatkovni listi: T90S1D42-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije T90S1D42-24
Številka dela T90S1D42-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5627 pcs Podatkovni list T90S1D42-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 240VAC, 28VDC - Max
Serija T90 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 2-1393209-5
PB1783
T90S1D42-24-ND
T90S1D4224
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Insulation - Class F, Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 660 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 36.0mA