T90S5D12-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T90S5D12-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T90S5D12-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
Podatkovni listi: T90S5D12-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T90S5D12-24
Številka dela T90S5D12-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 15251 pcs Podatkovni list T90S5D12-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 240VAC, 28VDC - Max
Serija T90 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393209-1
PB115
T90S5D12-24BULK
T90S5D1224
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Insulation - Class F, Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 660 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 36.0mA