T90S1D42-48
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T90S1D42-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T90S1D42-48
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Podatkovni listi: T90S1D42-48.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije T90S1D42-48
Številka dela T90S1D42-48 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4273 pcs Podatkovni list T90S1D42-48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) 4.8 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 240VAC, 28VDC - Max
Serija T90 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 2-1393209-6
2-1393209-6-ND
PB1923
T90S1D42-48-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.56 kOhms Moč tuljave 900 mW
Tok tekočine 19.0mA