T92P11D24-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92P11D24-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92P11D24-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Podatkovni listi: T92P11D24-12.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92P11D24-12
Številka dela T92P11D24-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / skladno z RoHS
Količina na voljo 7476 pcs Podatkovni list T92P11D24-12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1423008-5 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class F
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 86 Ohms Moč tuljave 1.7 W
Tok tekočine 140mA