T92P7A12-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92P7A12-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92P7A12-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V
Podatkovni listi: T92P7A12-240.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92P7A12-240
Številka dela T92P7A12-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5356 pcs Podatkovni list T92P7A12-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 192 VAC Izklop napetosti (min) 24 VAC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 5-1393211-6
PB2746
T92P7A12-240-ND
delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Insulation - Class F natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 240VAC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 3.8 kOhms
Moč tuljave 4 VA Tok tekočine 16.7mA