CTVS06RF-23-55AB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55AB
Številka dela CTVS06RF-23-55AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4146 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-23-55AB
CTVS06RF2355AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp