CTVS06RF-23-55BA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55BA
Številka dela CTVS06RF-23-55BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5063 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-23-55BA
CTVS06RF2355BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-55BE
CTVS06RF-23-55BE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 4966 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55BE.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55B
CTVS06RF-23-55B