CTVS06RF-23-55AC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55AC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55AC
Številka dela CTVS06RF-23-55AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4394 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS06RF-23-55AC
CTVS06RF2355AC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-55AD
CTVS06RF-23-55AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 4371 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55AD.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55AA
CTVS06RF-23-55AA
Na zalogi: 4725 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55AA.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55A
CTVS06RF-23-55A