D38999/20FG39BE
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39BE
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FG39BE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39BE
Številka dela D38999/20FG39BE Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5850 pcs Podatkovni list D38999/20FG39BE.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20FG39BE Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG39BC
D38999/20FG39BC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Na zalogi: 1534 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FG39HA
D38999/20FG39HA
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Na zalogi: 1089 pcs
Prenesi: D38999/20FG39HA.pdf
RFQ
D38999/20FG39BE
D38999/20FG39BE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT