D38999/20FG39HA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39HA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FG39HA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39HA-LC
Številka dela D38999/20FG39HA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5740 pcs Podatkovni list D38999/20FG39HA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20FG39HA-LC
D3899920FG39HALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (2), 20 (37) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG39HA
D38999/20FG39HA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP