D38999/20FG39BN
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39BN
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20FG39BN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39BN
Številka dela D38999/20FG39BN Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3302 pcs Podatkovni list D38999/20FG39BN.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AD38999/20FG39BN
D38999/20FG39BN-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount