D38999/20FG39HC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39HC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: D38999/20FG39HC-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39HC-LC
Številka dela D38999/20FG39HC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1762 pcs Podatkovni list D38999/20FG39HC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj G Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/20FG39HC-LC
D3899920FG39HCLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/20FG39HC-LC Velik premer dobavljen 21-39
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Tok - Max / Contact Threaded