D38999/20FG39HB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG39HB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20FG39HB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG39HB
Številka dela D38999/20FG39HB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1560 pcs Podatkovni list D38999/20FG39HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AAD38999/20FG39HB
D3899920FG39HB
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca D38999/20FG39HB Velik premer dobavljen 21-39
Lastnosti Shielded Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -
Tok - Max / Contact Threaded Kontaktni material B
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG39HB-LC
D38999/20FG39HB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT