D38999/20MG11PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MG11PD-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: D38999/20MG11PD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MG11PD-LC
Številka dela D38999/20MG11PD-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1305 pcs Podatkovni list D38999/20MG11PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-11
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/20MG11PD-LC
D3899920MG11PDLC
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount