D38999/20MG11PD
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MG11PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20MG11PD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 881 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MG11PD
Številka dela D38999/20MG11PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 881 pcs Podatkovni list D38999/20MG11PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AAD38999/20MG11PD
D3899920MG11PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold